پیام و بیانیه ها

پیام تبریک نماینده منتخب مردم شریف کاشان، آران و بیدگل به مناسبت روز کار و کارگر

آقای مصطفی معینی با صدور پیامی فرارسیدن روز کار و کارگر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی نماینده منتخب، در متن پیام آمده است: بنام خداوند کارآفرین خداوند روزی ده راستین خدایی که بخششگر و رهنماست به مهرش دل کارگر آشناست بدون تردید نقش آفرینی اثر گذار و تلاش خستگی ناپذیر کارگران عزیز و خدوم در تمامی مقاطع حساس و سرنوشت ساز کشور عزیزمان و وفاداری عمیق و تعهد خالصانه اشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای همگان واضح و هویدا است.

مجاهدان خط مقدم جهاد رشد و توسعه اقتصادی که در طول تاریخ مقدس کشورمان نقش خود را در به حرکت درآوردن چرخه تولید به بهترین شکل ممکن ایفا نموده و بعنوان پرچم داران عرصه اقتصاد با بکارگیری بازوان توانمند و اندیشه های خلاقشان همواره در عرصه های اقتصادی و اجتماعی درخشیده اند. 11اردیبهشت؛ روز کارگر ، فرصت مناسبی برای یادآوری بزرگی این مردان و زنان بلند همت است که دستاورد تلاش خستگی ناپذیر شان ، سازندگی و آبادانی ، رفاه و سلامتی جامعه است .

آنان که فخر ما حضرت محمد مصطفی(ص) بر دستان شان بوسه زده ، همگان را به تکریم و بزرگداشت آنان ترغیب فرمود. اینجانب ضمن تبریک این مناسبت، آرزوی بهترین ها را برای این عزیزان و خانواده های محترمشان داشته و امیدوارم به فضل و عنایت حضرت حق؛ دست های توانمند و گام های استوارشان، که آیینه ی همت، تلاش و کسب روزی حلال است، همواره پر برکت و پایدار باشد.

مصطفی معینی 11 اردیبهشت1403